advertise

noroweb@

noroweb@

noroweb@

noroweb@

novinpolymerco@yahoo.com

novinpolymerco@yahoo.com

۰۵۱۳۲۴۲۶۷۵۲

۰۵۱۳۲۴۲۶۷۵۲

مشهد، رسالت شمالی ، بین رسالت ۱۱۴ و ۱۱۶ پلاک ۱۶

آدرس دفتر مرکزی فروشگاه:

هدف نهایی شرکت نوین پلیمر، رضایت مشتری است.
این مجموعه با نزدیک به سی سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع محصولات ابیاری  کشاورزی و ... همراه با کیفیت عالی و قیمت مناسب به صورت آنلاین فعال است.

انتقادات و پیشنهادات

انتقادات و پیشنهادات

پشتیبانی

پشتیبانی

.

.

شرکت نوین پلیمر

سخنی با مشتریان

کلیه اصول و رویه‏‌هایشرکت نوین پلیمر، منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. شرکت نوین پلیمر همواره در تلاش است نهایت دقت و تلاش خود را در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، انجام دهد. با وجود این، در صورتی که عدم تطابقی در محصول ارسالی وجود داشت یا مناسب شما نبود، حق مرجوع کردن آن محصول یا استرداد وجه سفارش برای شما محفوظ است و یا می‏‌توانید به جای کالای مرجوعی، محصول دیگری را جایگزین نمایید. شما می‌توانید با ما تماس بگیرید یا در هر لحظه از شبانه‌روز پیام خود را برای ما ارسال کنید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

سخنی با مشتریان

کلیه اصول و رویه‏‌هایشرکت نوین پلیمر، منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
شرکت نوین پلیمر همواره در تلاش است نهایت دقت و تلاش خود را در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، انجام دهد. با وجود این، در صورتی که عدم تطابقی در محصول ارسالی وجود داشت یا مناسب شما نبود، حق مرجوع کردن آن محصول یا استرداد وجه سفارش برای شما محفوظ است و یا می‏‌توانید به جای کالای مرجوعی، محصول دیگری را جایگزین نمایید.
شما می‌توانید با ما تماس بگیرید یا در هر لحظه از شبانه‌روز پیام خود را برای ما ارسال کنید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

مشتریان ما

سامسونگ

هانی

ساپیا

ماهان

پبشگامان

کویر تایر

کویر تایر۲